Z dumą informujemy, że KGHM Polska Miedź S.A. jest Sponsorem Głównym wydarzenia 3xŚnieżka=1xMontBlanc!
Od lat KGHM angażuje się we wspieranie sportu na różnych poziomach - od inicjatyw lokalnych po wydarzenia o randze międzynarodowej. Firma aktywnie wspiera rozwój sportu, promuje zdrowy styl życia oraz stwarza możliwości do realizacji sportowych pasji zarówno młodym talentom, jak i doświadczonym zawodnikom.
Cieszymy się, że tak silny i odpowiedzialny Partner jest częścią 3xŚnieżka. Dzięki temu wspólnie możemy rozwijać sport, integrować społeczność i tworzyć wydarzenie pełne pozytywnych emocji, rywalizacji oraz niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!
